Nowy Kalendarz Niedzielnych Zakupów

Szanowni Klienci, rozpoczynamy rok 2019!

Tak jak w poprzednim roku niedziele zostały podzielone na handlowe oraz na te, podczas których sklepy będą nieczynne. By ułatwić Państwu planowanie weekendów, przygotowaliśmy nowy Kalendarz Niedzielnych Zakupów! Zachęcamy do zapoznania się z nim na naszej stronie!

Kalendarz Niedzielnych Zakupów

Kochani klienci

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam, abyście spędzili je w rodzinnej atmosferze pełnej ciepła, miłości oraz szczęścia. Życzymy Wam również smacznych wigilijnych potraw, pięknych prezentów od Mikołaja oraz zasłużonego wypoczynku! W Nowym Roku dużo zdrowia, samych sukcesów, spełnionych postanowień oraz wielu udanych zakupów!

Zespół E.Leclerc

Konkurs świąteczny

Aby wziąć udział w Konkursie Uczestnik powinien:

 • W okresie od dnia 13.11.2018 roku do dnia 31.12.2018 roku zakupić w jednym ze sklepów E.Leclerc dowolny produkt z bohaterami Disneya lub Star Wars - odebrać i zachować dowód zakupu lub Fakturę Vat - potwierdzające ten zakup
 • Wykonać Pracę konkursową polegającą na napisaniu odpowiedzi na pytanie:
  Jakie Świąteczne życzenia chciałbyś złożyć swojej ulubionej postaci z bajek?
 • Swoją odpowiedź wraz z kopią dowodu zakupu należy zgłosić za pomocą formularza rejestracyjnego znajdującego się w zakładce tego Konkursu na stronie www.konkursykiora.pl. W tym celu należy kliknąć w przycisk Zarejestruj Pracę, uzupełnić wszystkie wymagane pola i wysłać zgłoszenie do dnia 31.12.2018 roku do godz. 23:59:59

Regulamin konkursu

12 listopada 2018 r.markety E.Leclerc będą nieczynne

Z okazji obchodów setnej rocznicy niepodległości Polski,
wszystkie sklepy E.Leclerc zostaną zamknięte
dnia 12 listopada 2018 roku.

Firma E.Leclerc Polska wraz ze wszystkimi
współpracownikami życzy radosnego świętowania!

Akcja lojalnościowa

Jak uzyskać mega rabat na naczynia Skandic marki Valdinox?

 • Zrób zakupy w sklepach E.Leclerc w okresie 12.10.2018 - 05.12.2018
 • Każde wydane 20 zł = 1 naklejka
 • Przyklej naklejki na kuponie umieszczonym na ostatniej stronie.
 • 5 naklejek = rabat 50%. Oddaj przy kasie kupon - kup wybrany produkt z rabatem.

Znaczki wydawane są w okresie od 12.10.2018 do 05.12.2018. Naklejki mozna wykorzystać od 12.10.2018 do 12.12.2018 lub do wyczerpania zapasów. Produkty dostępne tylko w sklepach E.Leclerc.
Szczegółowy regulamin promocji dostępny w sklepie i na www.leclerc.pl oraz www.valdinox.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie

Sieć marketów E.Leclerc i producent przypraw KAMIS przygotowali dla Państwa fantastyczny konkurs! Zasady są proste!

 1. Kup minimum 3 produkty KAMIS i zachowaj paragon.
 2. Odpowiedz na pytanie: „Jakie są Twoje kulinarne inspiracje z marką KAMIS?”, wysyłając SMS na numer 4628 według wzoru: KAMIS.NR_PARAGONU.ODPOWIEDŹ

Promocja trwa w dniach 2-15 października 2018 roku, a dokładny regulamin znajdziesz tutaj. Zapraszamy do zabawy!

IV Targi Produktów Spożywczych

W dniach 19-20 września br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie się, największa jak dotychczas, edycja Targów Produktów Spożywczych E.Leclerc. W tegorocznym wydarzeniu weźmie udział 186 dostawców z całej Polski.

Targi Produktów Spożywczych E.Leclerc są dedykowane prezesom, dyrektorom oraz kupcom. To coroczna okazja do zapoznania się z ofertą handlową wystawców. Jest to także platforma wymiany wiedzy o najnowszych zjawiskach na rynku handlowym oraz trendach konsumenckich.

– Każdego roku obserwujemy wzrost zainteresowania Targami wśród dostawców. Jest to znak, że jako E.Leclerc stale dbamy o rozwój oferty naszych sklepów z myślą o potrzebach klientów. Targi są szansą na nawiązanie relacji biznesowych. Ważnym elementem tych spotkań są także wystąpienia ekspertów, wskazujących najistotniejsze kierunki rozwoju rynku – mówi Patrycja Sienkiewicz-Nowak, Dyrektor Handlowy E.Leclerc.

Wydarzenie zostało podzielone na dwie sekcje asortymentowe. Pierwszego dnia, 19 września, uczestnicy Targów będą mogli zapoznać się z ofertą produktów spożywczych oraz napojów. Następnego dnia zostaną zaprezentowane produkty świeże oraz rozwiązania w wyposażeniu sklepu. W ramach wydarzenia odbędą się prezentacje eksperckie agencji badawczej Nielsen, która przedstawi badania dotyczące najnowszych trendów konsumenckich. Jednym z tematów wystąpień będzie rozwijający się rynek zdrowej żywności.

Akcja lojalnościowa

Robiąc zakupy w sklepach E.Leclerc w dniach od 23.07.2018 r. do 15.09.2018 r, za każde wydane 20 zł w sklepie otrzymasz przy kasie 1 naklejkę.

Zbierz 6 naklejek i kup wybrany produkt Luminarc z rabatem 50%. Naklejki wydawane są od 23.07.2018 do 15.09.2018 r. Uzbierane naklejki można wykorzystać od 23.07.2018 do 22.09.2018 r. lub do wyczerpania asortymentu.

Regulamin akcji lojalnościowej
Kulinarne podróże w E.Leclerc

W E.Leclerc rusza akcja „Przepis na podróż”, której motywem przewodnim będą produkty wywodzące się z kilku regionów świata. Promocyjna oferta będzie obowiązywała od 3 do 29 lipca.

Pod hasłem „Przepis na podróż” powstał cykl czterech katalogów E.Leclerc nawiązujących do sezonu wakacyjnego. W każdym z nich pojawią się produkty związane z popularnymi regionami turystycznymi i kulinarnymi. W pierwszej gazetce obowiązującej od 3 do 14 lipca zaprezentowana zostanie kuchnia śródziemnomorska. Promocyjne ceny obejmą w tym okresie m.in. oliwy, makarony czy kawy. Klienci będą mieli również okazję do zaopatrzenia się w garnki do gotowania makaronów oraz kawiarki. Tematem kolejnego katalogu będą Bałkany. W sklepach pojawią się więc promocje na pastę warzywną ajvar, bałkański nabiał oraz przyprawy z tego regionu. W drugiej połowie lipca w gazetkach E.Leclerc zaprezentowane zostaną natomiast produkty z Półwyspu Iberyjskiego oraz Azji.

Katalogi promocyjne, obok prezentacji oferty, będą zawierały także tematyczne ciekawostki kulinarne. Akcja dotyczy wybranych sklepów E.Leclerc.

Akcja lojalnościowa

Zbieraj pieczątki i kupuj walizki marki TRAVEL'S z rabatem 50%
Akcja trwa od 24.05.2018 do 17.07.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Każde wydane 20 zł = 1 pieczątka. Zbierz 5 pieczątek i odbierz rabat 50% na wybraną walizkę TRAVEL'S

Relacja z targów

W dniach 16-21 kwietnia 2018 odbyły się TARGI PRODUKTÓW WIODĄCA MARKA w supermarkecie E.Leclerc w Ostrołęce.

Z okazji „Targów” zostało przygotowanych mnóstwo promocji, aż do 50% taniej. Klienci mogli zapoznać się z produktami Wiodąca Marka, a pod koniec tygodnia przygotowano specjalną niespodziankę i pokazy gotowania w wykonaniu Kamila Polinceusza.

Wiodąca Marka to produkty odznaczające się wysoką jakością i rozsądną ceną. Oferujemy szeroki wybór artykułów spożywczych, świeżych, mrożonych, chemicznych i kosmetycznych. Szukaj produktów z charakterystycznym czerwonym znakiem Wiodąca Marka, który gwarantuje najwyższą jakość, staranność w doborze składników, a przy tym atrakcyjną cenę.